دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب صوتی عروسک نخواستنی

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب صوتی عروسک نخواستنی

کتاب صوتی عروسک نخواستنی اثر دبای بایلی، درباره‌ی عروسکی به نام سوزان است که به دلیل اینکه دستش کنده شده است کسی او را نمی‌خرد.

در قسمتی از کتاب صوتی عروسک نخواستنی می‌خوانیم:

سوزان همچنان روی قفسه‌ای نشسته بود و بیش از هر زمانی احساس دلتنگی می‌کرد. او هرگز نتوانسته بود توجه و علاقه‌ی هیچ دختر بچه‌ای را به خود جلب نماید. بنابراین باید برای همیشه بر روی قفسه‌ی فروشگاه اسباب بازی فروشی باقی می‌ماند. ناگهان زنگوله‌های بالای در ورودی فروشگاه به صدا درآمدند.

کلمات کلیدی: داستان کودک، دانلود کتاب کودک، داستان بچگانه، داستان کوتاه کودکان، دانلود داستان آموزنده برای کودکان، قصه برای کودک، داستان کودکان، کتاب صوتی کودک، دانلود داستان صوتی کودک، قصه های کودکان، دانلود قصه های کودکانه صوتی برای اندروید، قصه کودکانه صوتی، قصه صوتی برای کودکان،

برای دانلود کتاب صوتی عروسک نخواستنی و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.