دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب صوتی سوء‌ظن

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب صوتی سوء‌ظن

کتاب صوتی سوء‌ظن داستانی کوتاه به قلم ادگار والیس است.

در قسمتی از کتاب صوتی سوء‌ظن می‌شنویم:

متوجه زخم عمیق کشیده‌ی روشن و قرمزی روی گونه‌اش شد مثل این بود که زخم تازه‌ای باشد. دکتر به خانم اوت سورلی فکر می‌کرد. دستش را دراز کرد تا ساعتش را ببیند. انگشتانش را تا ته جیبش فرو برد اما متوجه شد که ساعتش نیست. دکتر بنسون دستش را به آرامی و خیلی با احتیاط زیر صندلی ماشین برد تا جلد چرمی تپانچه اتوماتیکش را که همیشه با خود داشت احساس کرد.

تپانچه را به آرامی بیرون کشید و در تاریکی به سمت آن مرد گرفت. دکتر بنسون ماشین را به سرعت نگه داشت و لوله‌ی تپانچه را به سمت ایوانز گرفت. با عصبانیت گفت: "ساعت را توی جیبم بگذار." آن مرد از ترس پرید و دست‌هایش را به سرعت به نشانه تسلیم بالا برد. "خدای من، آقا" او زیر لب پچ پچ می‌کرد : "من فکر می‌کردم شما..."

کلمات کلیدی: کتاب صوتی، دانلود کتاب صوتی، دانلود کتاب صوتی داستان، دانلود نمایش رادیویی، داستان کوتاه، داستان صوتی، دانلود داستان کوتاه، داستان کوتاه خارجی، دانلود داستان خارجی،

برای دانلود کتاب صوتی سوء‌ظن و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.