دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب هزار سال عشق

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب هزار سال عشق

کتاب هزار سال عشق نوشته‌ی حامد دارابی مجموعه‌ای از چند داستان کوتاه است که با بیانی دلنشین و ساده به رشته‌ی تحریر درآمده.

در بخشی از کتاب هزار سال عشق می‌خوانیم:

هشت سالم بود که پدرم را از دست دادم. همان روز تعطیلی که قول داده بود با هم به کوه برویم و این قول را من از او گرفته بودم. آن روز هوا طوفانی بود و نزدیک غروب سرمای شدیدی بر هوای کوه حاکم شده بود و ما که نزدیک قله بودیم به سختی می‌توانستیم طاقت بیاوریم. من به پدر گفتم بهتر است که برگردیم، اما پدر گفت که تا رسیدن به قله چیز زیادی نمانده. کمی دیگر می‌رسیم و می‌توانیم از بالای آن تمام شهر را زیر نگاه خود داشته باشیم و از آن منظره دلنشین حسابی لذت برده و این احساس بی‌نظیر را با برادر و خواهرانم در میان بگذارم تا آن‌ها به من حسادت کنند.

چقدر سرما تمام بدنم را می‌لرزاند و چقدر این هوا طوفانی می‌شد. خاطرات غم‌انگیزی که هر وقت به آن فکر می‌کنم روحم را از جانم بیرون می‌کشد ولی هیچ‌وقت به خود اجازه گریستن نمی‌دهم.

کلمات کلیدی: داستان کوتاه، مجموعه داستان، مجموعه داستان کوتاه، دانلود داستان کوتاه، دانلود هزار سال عشق، دانلود داستان، دانلود داستان سیزده داستان، دانلود مجموعه داستان، دانلود مجموعه هزار سال عشق،

برای دانلود کتاب هزار سال عشق و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.