دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب صوتی سقط جنین - قسمت دوم

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب صوتی سقط جنین - قسمت دوم

کتاب صوتی سقط جنین - قسمت دوم اثر علی پاینده شماره چهل و یکم نمایش صوتی کانون فرهنگی چوک است که با اجرای مهدی رضایی، لیدا نیک فرید، گیتا بختیاری روایت می‌شود.

داستان سقط جنین برگرفته از واقعیات امروز جامعه‌ی ماست. حقایقی که همه آن‌ها را می‌دانند اما کمتر کسی به آن‌ها اشاره‌ای می‌کند.

در قسمتی از کتاب صوتی سقط جنین می‌شنویم:

سرش را انداخت پایین. گفت: فکر می‌کنی من خودم دلم می‌خواهد؟ فکر می‌کنی من خودم به این کار راضی‌ام؟ دیشب کلی باهاش حرف زده‌ام. دستم را گذاشته‌ام روی شکمم و باهاش حرف زده‌ام. گفته‌ام. می‌خواهی بیایی اینجا چه کنی، دنیای به این کثیفی! بارها توی این مدت کار را کرده‌ام.
سرش را بلند کرد. باز در چشم‌هایم نگاه کرد. باز با آن چشم‌های آبی درشتش که تا به عمق وجود آدم نفوذ می‌کرد. گفت: این خانم دکتر روز اول ازم پرسید، چند مدل قرص مصرف کرده‌ای و باز نمرده است! بیا و بی‌خیال این کارشو. شاید خدا راضی نیست که این بچه بمیرد.

کلمات کلیدی: داستان کوتاه، داستان صوتی، کتاب صوتی، دانلود کتاب صوتی، دانلود کتاب صوتی داستان، دانلود نمایش رادیویی، نمایش رادیویی سقط جنین، داستان صوتی سقط جنین، داستان کوتاه سقط جنین،

برای دانلود کتاب صوتی سقط جنین - قسمت دوم و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.