دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب قانون تعادل

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب قانون تعادل

کتاب قانون تعادل به قلم کاوه کبیری به بررسی تاثیر انرژی در زندگی انسان می‌پردازد.

در بخشی از کتاب قانون تعادل می‌خوانیم:

مقایسه یک چوب کبریت با انسان

یک چوب کبریت را شما در نظر بگیرین که روشنش می‌کنیم و بعد از مدتی می‌سوزد و ذغالی بیش از آن به‌جا نمی‌ماند، به نظر شما آیا زندگی انسان همانند این چوب کبریت است؟ که با این تفاوت که چوب کبریت در یک لحظه می‌سوزد و تمام می‌شود و ذرات آن را به‌راحتی باد خواهد برد؟

آیا انسان هم کمی طولانی‌تر خواهد سوخت؟ آیا تا به حال به این فکر کرده‌اید؟ در آخر این مقاله می‌خواهم خودتان قضاوت کنید که منشا پیدایش همه تفکرات درونی انسان همین سوال است که هدف از آفرینش چیست؟ بدون در نظر گرفتن ادیان می‌توانید پاسخ دهید؟ اگر انسان همانند یک چوب کبریت بسوزد و از بین برود یعنی همه چیز بیهوده و پوچ بوده و فقط از سوختنش چراغ دیگری را روشن ساخته و خود خاموش شده است؟

آیا می‌توانید تعریفی از شعور و عقل برای خودتان را داشته باشید؟ آیا می‌توانید تصویری از دنیای بدون عقل و بدون شعور انسانی را داشته باشید؟ بین موجودات چقدر دقیق برنامه‌ریزی شده و رده‌بندی این دنیا چقدر ظریف می‌باشد، آیا این ظرافت را پایانی هست؟ تمامی سوالات بالا را در پایان خودتان به‌راحتی با قانون تعادل پاسخ خواهید داد!

کلمات کلیدی: قانون تعادل، دانلود کتاب فلسفی، دانلود کتاب فلسفی pdf، دانلود کتاب فلسفه زندگی، دانلود کتاب فلسفه جهان، the world off balance،

برای دانلود کتاب قانون تعادل و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.