دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب نمایشنامه کمدی اختراعات

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب نمایشنامه کمدی اختراعات

کتاب نمایشنامه کمدی اختراعات به قلم حسن سالارمنش نمایشنامه‌ای تاریخی مربوط به زمان زندگی گالیله، در قالبی طنز نوشته شده است.

پیزا دهکده‌ای بزرگ در کشور ایتالیا که در سال (۱۶۰۹-۱۶۴۲) میلادی، گالیله مخترع تلسکوب در آن زندگی می‌کرد. او نظریه انقلابی کوپرنیک که یکی از کشفیات عصر رنسانس است تایید می‌کند و همانند او معتقد است که خورشید مرکز زمین است و بقیه سیارات از جمله زمین و ماه به دور آن می‌چرخند. از این رو با مخالفت شدید کلیسا روبه‌رو می‌شود و به دادگاه تفتیش عقاید متهم می‌شود. در این میان سروکله شخصی به نام گوزیمو که یک فروشنده دوره‌گرد دانمارکیست پیدا می‌شود. گالیله از او وسیله‌ای به نام دوربین می‌خرد که باعت اختراع تلسکوب می‌شود که یکی از مهم‌ترین اخترعات جهان به شمار می‌رود...

کلمات کلیدی: دانلود نمایش نامه کمدی، دانلود نمایشنامه ایرانی، نمایش کوتاه، نمایش نامه کوتاه، نمایش طنز، نمایشنامه طنز، نمایش کمدی، دانلود نمایش نامه تاریخی، نمایشنامه تاریخی، گالیله، نمایش نامه گالیله، دانلود نمایش نامه گالیله، نمایش کوتاه کمدی، دانلود نمایشنامه کوتاه pdf، دانلود نمایشنامه تئاتر، نمایشنامه، نمایش نامه، نمایشنامه ایرانی، دانلود نمایشنامه، نمایشنامه کمدی،

برای دانلود کتاب نمایشنامه کمدی اختراعات و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.