دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب سفری به خودم

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب سفری به خودم

کتاب سفری به خودم - قسمت اول به قلم محمدحسین روشناس داستان کوتاه تخیلی با مضمون طنز است.

در بخشی از کتاب سفری به خودم - قسمت اول می‌خوانیم:

برگشتم به تراس، به آسمون دوباره نگاه کردمو انگاری که یه چیزی یادم اومد. گفتم بیخیال همین‌جا می‌خوابم. بدون بالش و چیزی رو همون تراس دراز کشیدم. لااقل اینجا بهتر از داخله. با اون وسایل...هوووفففف هنوزم چیزایی که می‌دیدم رو باور نمی‌کردم. احساس سرگیجه شدید داشتم. جلو چشام رنگ‌های مختلف و مثل رنگین‌کمون رو می‌دیدم. گفتم‌ ای بابا. . اینا دیگه چی هستن؟ هووعفف بازم شروع شد.

بیخیال...نمی‌دونم چی شد که خوابم برد. با نو خورشیدی که به چشام می‌خورد از خواب بیدار شدم. دیدم رو تراسم. مردمی که از تو خیابون رد می‌شدن نگام می‌کردن و یه سری‌هاشون می‌خندیدن. بدو بدو رفتم داخل. سریع به وسایل نگاه کردم. اما این‌بار دیگه واقعا خبری از اتفاق‌های دیشب نبود. خیالم راحت شد. سریع تلفن و برداشتم و به سعید زنگ زدم و باهاش در پارک محل قرار گذاشتم....

کلمات کلیدی: دانلود داستان کوتاه، داستان طنز، دانلود داستان تخیلی، دانلود داستان طنز، داستان جالب، دانلود pdf کتاب سفری به خودم قسمت اول،

برای دانلود کتاب سفری به خودم و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.