دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب نمایشنامه کودک و نوجوان نقاشی سحر

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب نمایشنامه کودک و نوجوان نقاشی سحر

کتاب نمایشنامه کودک و نوجوان نقاشی سحر نوشته محمدرضا خردمند داستان دختر کوچولویی است که شبی را در خانه مادر بزرگش سپری کرده اما دزدی وارد خانه شده و عروسک‌هایش به یاری او آمده‌اند.

این نمایشنامه برای رده‌های سنی الف و ب مناسب بوده و از شعرهای زیبایی در این اثر استفاده شده است. این نمایشنامه قصد دارد تا به کودکان صداقت، راستگویی و بخشش و گذشت را آموزش دهد.

در قسمتی از نمایشنامه نقاشی سحر می‌شنویم:

سحر: حالا من تنهایی چیکار کنم؟ مامان بزرگ که خوابیده. آخه الان هنوز سرشبه. چرا هی میگن زود بخوابید؟! آخه من که الان خوابم نمیاد...
(صدایی شنیده می شود)
سحر: صدای چی بود؟! نکنه بازم اون گربه سیاهس؟
(دوباره صدایی به گوش می رسد)
سحر: مامان بزرگ بیدار شده؟! (صدای درب شنیده می شود) کیه...؟! مادر جون...؟
(بیخیال شده و به سمت نقاشی هایش رفته و سرگرم نگاه کردن به نقاشی ها و مداد رنگیها است - مردی وارد اتاق شده و آرام آرام در صحنه گام برمی دارد)
سحر: این کیه؟ دزد اومده؟ خدای من می خواد چیکار کنه؟ باید خودمو به خواب بزنم... واااییی...

کلمات کلیدی: نمایشنامه کودک، نمایشنامه کوتاه، نمایش کودک، نمایشنامه نقاشی سحر، نمایشنامه کودک و نوجوان، نمایش نامه،

برای دانلود کتاب نمایشنامه کودک و نوجوان نقاشی سحر و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.