دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب صوتی شکار انسان

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب صوتی شکار انسان

کتاب صوتی شکار انسان اثر خوئائو اوبالدو ریبیرو داستان گروهبان گتولی‌یو یکی از مأموران بسیار خشن و بی‌رحمی است که در دستگاه حکومتی کار می‌کند. او اکنون مأموریت دارد تا به سرزمین‌های‌ دورافتاده برزیل برود و یکی از دشمنان حکومت را دستگیر کند.

در این سفر او خلق و خو و ماموریت‌های دیگر خود را نیز به یاد می‌آورد. گتولی یو فردی است که از خشونت ابایی ندارد چشم و گوش بسته حکومت حاضر را پذیرفته و گوش به فرمان آن‌هاست و هر مخالفی با آرای خود را به بی رحمانه‌ترین شکل شکنجه داده و یا به قتل می‌رساند

خوئائو اوبالدو ریبیرو سال ۱۹۴۱ در برزیل به ‌دنیا آمد. او یکی از برندگان کاموئس، مهم‌ترین جایزه ادبی کشورهای پرتغالی‌زبان، بوده است.

در قسمتی از کتاب صوتی شکار انسان می‌شنویم:

اگه آدم بخواد کاری رو تموم کنه نباید حرف بزنه. اما اگه خیال نداشته باشه تموم بشه اون وقت می‌تونه دهنشو وا کنه و هر چی دلش می‌خواد بگه.
می‌گن لاشخورا سفید به دنیا می‌آن و بعد سیاه می‌شن و وقتی هم آدم زنده می‌بینن حالشون به هم می‌خوره. اونا حال ما رو به هم می‌زنن، ما حال اونا رو به هم می‌زنیم...

کلمات کلیدی: کتاب صوتی شکار انسان، داستان کوتاه شکار انسان، کتاب گویا روی شکار انسان، دانلود کتاب صوتی شکار انسان، داستان کوتاه صوتی شکار انسان،

برای دانلود کتاب صوتی شکار انسان و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.