دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب صوتی خواهر گودزیلا

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب صوتی خواهر گودزیلا

کتاب صوتی خواهر گودزیلا نوشته لوییز اردریچ داستان معلمی است که به مدرسه جدید می‌رود و بچه‌های کلاس او را مورد آزار و تمسخر قرار می‌دهند.

لوییز اردریچ از مطرح‌ترین نویسندگان سرخ پوست آمریکا است که علاقه‌اش به فرهنگ بومی آمریکا باعث شده بخش زیادی از آثارش به همین موضوع اختصاص داشته باشد.

در بخشی از کتاب صوتی خواهر گودزیلا می‌شنویم:

در محکم بسته و بعد بچه‌ها با معلم کلاس ششمشان تنها ماندند.
اولین روز مدرسه بود. پاییز 1963.
تادی کرایدر با صدای بلند گفت که دات بشنود... وای خدایا...
دات می‌دانست داتی او را دوست دارد.
برای همین معمولاً خیلی تحویلش نمی‌گرفت.
اما از زشتی بی حد معلم هم نمی‌شد بگذریم.
زیر لب گفت: گودزیلا.

کلمات کلیدی: داستان کوتاه صوتی خواهر گودزیلا، کتاب صوتی خواهر گودزیلا، داستان کوتاه خواهر گودزیلا، کتاب گویا خواهر گودزیلا، دانلود کتاب صوتی خواهر گودزیلا،

برای دانلود کتاب صوتی خواهر گودزیلا و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.