دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب آموزش نصب و crack برنامه eplan

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب آموزش نصب و crack برنامه eplan

کتاب آموزش نصب و crack برنامه eplan نوشته مهندس سعید تجلایی است.

نرم افزار EPLAN P۸ یکی از قدرتمند‌ترین نرم افزار‌ها در شاخه مهندسی برق است، اما یکی از مشکلات اصلی در مورد این نرم افزار نصب آن و سپس crack کردن صحیح برنامه است. در خیلی از موارد نرم افزار را نصب می‌کنیم و سپس آن را crack می‌نماییم اما پس از مدتی برنامه از کار می‌افتد و یا در برخی از موارد برخی از منوهای برنامه غیر فعال است. به همین دلیل در این کتاب قصد داریم این موضوع را به طور کامل برطرف کرده و به ۲ موضوع اصلی پاسخ بدهیم: اولا اینکه چه ورژنی از برنامه را نصب نماییم. دوما اینکه چگونه به صورت اصولی برنامه را crack نماییم که بعدا مشکل نداشته باشیم. یکی دیگر از مسائلی که به دلیل استفاده نکردن از نسخه original این برنامه در کشور ما وجود دارد عدم دسترسی به اطلاعات data portal این برنامه است که این موضوع برای اولین بار توسط وب سایت مدرسه برق حل شده است.

کلمات کلیدی: آموزش نصب برنامهeplan، نصب و کرک برنامه eplan، آموزش نرم افزار eplan 8، دانلود کتاب آموزش نصب و crack برنامه eplan، دانلود کتاب آموزش نرم افزار eplan، نصب برنامه eplan،

برای دانلود کتاب آموزش نصب و crack برنامه eplan و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.