دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب نمایشنامه راز پیغام مسئله دار

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب نمایشنامه راز پیغام مسئله دار

صحنه شاملِ درِ ورودی در سمتِ راست، مبل در وسط و میزِ کوچکی روبرویِ مبل. علی رویِ مبل نشسته و تلویزیون نگاه می­کند. کسی با مشت به در می­کوبد. علی از جا می­پرد. به ­سمتِ در رفته و بازش می­کند. سروان صدیقی در را به ­شدت کوبیده و وارد می­شود. پشتِ سرش سرباز و آقایِ نعمتی وارد می­شوند. سروان صدیقی به ­علی تنه می­زند و او به ­گوش ه­ای پرت می­شود. پشتِ سرش آقایِ نعمتی یقه ­اش را گرفته و رویِ مبل می­ اندازد. این صحنه در طولِ نمایشنامه تکرار می­شود و هر بار به ­همین­ صورت خواهد بود. نعمتی ادایِ مشت زدن درمی­ آورد و علی ادایِ کتک خوردن. هر بار به ­شکلی مصنوعی صدایِ مشت زدن درمی ­آورد.

کلمات کلیدی: دانلود نمایشنامه اجتماعی، دانلود نمایشنامه، نمایشنامه کوتاه، نمایش کوتاه، نمایش راز پیغام مسئله دار،

برای دانلود کتاب نمایشنامه راز پیغام مسئله دار و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.