دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب زندگی انسان گونه

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب زندگی انسان گونه

نمایشنامه زندگی انسان گونه داستان فردی معتاد به نام فرزاد است که با وجود اینکه ترک کرده مشکلات گذشته همچنان گریبان گیر اوست وباعث اتفاق افتادن یکسری مسائل و مشکلات در زندگی او می شود. آن نقطه ی بارز و مشخصی که در این نمایشنامه مشخص و مبرهن است علاقه ی شدید فرزاد به دخترش نازنین است که در طول نمایش به طور کاملا ملموس قابل مشاهده است.

حق تکثیر: این کتاب نوشته ی امیرحسین بابایی است و کپی برداری از آن و اجرای آن منوط به اجازه ی شخص نویسنده است.

کلمات کلیدی: نمایش نامه، نمایش کوتاه، تئاتر، دانلود نمایشنامه، نمایشنامه فارسی، نمایشنامه ایرانی، نمایشنامه زندگی انسان گونه،

برای دانلود کتاب زندگی انسان گونه و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.