دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود مجله الکترونیکی گیم سورس - شماره 7

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی مجله الکترونیکی گیم سورس - شماره 7

در حال حاضر مجله الکترونیکی گیم سورس پرمخاطب ترین مجله الکترونیکی گیم ایران میباشد این محبوبیت بین مخاطبان را مدیون کیفیت بالای کار میباشیم. حال بعد از زحمات بی وقفه تیم تحریریه، شماره هفتم از مجله گیم سورس برای دانلود آماده میباشد.

در شماره هفتم از مجله الکترونیکی گیم سورس دو مصاحبه اختصاصی صورت گرفته است، که اولین آن با آقای "مارتین چپل"  کارگردان بازیAssassins Creed Rogue  و دومین مصاحبه با آقای "یــان کلوزه"کارگردان هنری Lords Of The Fallen  میباشد. همچنین کاور مجله به صورت سفارشی از طرف شرکت Cl Games به خبرنگاران ما ارسال شده است. در کنار همه این ها بخش های جدید همانند "موسیقی"به بخش های قدیمی مانند "نوستالوژی، 10 برتر،نقد کوتاه و جانبی"اضافه شده است و باعث متنوع تر شدن هرچه بیشتر مجله شده است.

همچنین "پرونده ویژه"به بازی batman Arkham Knight تعلق گرفته است که میتوانید در 8 صفحه تمامی اطلاعات منتشر شده از بازی را به دست آورید و از برخی مسائل حاشیه و جالب باخبر شوید،بخش 10 برتر نیز به 10 تعقیب و گریز برتر پرداخته است که در نوع خود انتخاب های جالبی میباشد.

کلمات کلیدی: نقد و بررسی بازی، مجله بازی های رایانه ای، دانلود مجله بازی، جدیدترین بازی ها، تریلر بازی، بازی های ایرانی، سرگرمی، مجله گیم سورس، دانلود مجله بازی، ماهنامه بازی، ماهنامه گیم سورس، پردیس گیم، مجله حرفه ای بازی،

برای دانلود مجله الکترونیکی گیم سورس - شماره 7 و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.