دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب کژدم عشق

  • از: الهام نعیمی
  • موضوع: رمان
  • ۷۵ صفحه
  • فرمت: PDF
  • زبان: فارسی
  • تاریخ انتشار: ۲ شهریور ۱۳۹۹
  • ۱۸۸۴۵ بازدید
کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب کژدم عشق

کتاب کژدم عشق نوشته‌ی الهام نعیمی، داستان پسر جوانی است که با استفاده از ظاهر زیبایش موجب آسیب رسانی به جامعه و خودش می‌شود.

در بخشی از کتاب کژدم عشق می‌خوانیم:

در میان تمام این وادی رنج و درد کودک متولد شد و انسان با اولین اشک به دنیا آمدند روزی که همه به او لبخند می‌زدند و این لبخند‌های زیبای امروز کاش همیشه تا فردا‌ها هم به تو لبخند بزنند و دوباره مثل امروز تمام لبخند‌ها زیبا باشد. 

کودک را نزد مادر بردند و مادر بی اختیار او را بهرام صدا زد و پدر برایش هویت شد بهرام زیبا ترنج. و اینگونه زندگی بهرام شروع شد. 

بهرام یک برادر بزرگتر و یک خواهر بزرگتر داشت. آن قدر چشمان او زیبا بود که از همان روز اول عشق او بر تمام دل‌ها نشست سالی گذشت و حالا او یک خواهر کوچک تر هم داشت. بهرام مانند خورشیدی در خانه می‌درخشید و امروز مادر بر او لبخند می‌زند و برایش دعا می‌کند مهر او در تمام دل‌ها قرار گیرد. نمی‌دانم باید دعا می‌کرد او هم قلبی داشته باشد یا نه... 

سالها می‌گذشت و بهرام همیشه عادت داشت این جمله را بشنود. فرزند زیبای من دوستت دارم. 

اما او همیشه تنها بود. میان این همه عشق تنها بود و حتی با خود هم بیگانه بود. در دلش آرزوهای بزرگ داشت سالها گذشت و پدر سرمایه‌اش را در زندگی باخت و و او وارد مرحله‌ای دیگر از زندگی شد و روحی که دیروز با رنگی دیگر پوشانده  بودند امروز لباس سادگی بر تن می‌کرد و او  باید به زندگی ادامه می‌داد. 

کلمات کلیدی: رمان، داستان، داستان عاشقانه، رمان عاشقانه، رمان هیجانی، رمان جالب، رمانتیک، عشق، عشق زمینی، کژدم عشق، دانلود داستان کوتاه کژدم عشق برای پی دی اف، دانلود داستان ایرانی، داستان کوتاه کژدم عشق، دانلود داستان کوتاه کژدم عشق، دانلود داستان کوتاه کژدم عشق برای اندروید، دانلود داستان کوتاه کژدم عشق برای ایفون، داستان های کوتاه، داستان کوتاه، دانلود داستان کوتاه، داستان ایرانی، pdf داستان رایگان، داستان فارسی،

برای دانلود کتاب کژدم عشق و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.