دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب اوبونتو برای تازه واردها

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب اوبونتو برای تازه واردها

‫اوبونتو تنها یک سیستم عامل آزاد و متن باز با بیش از ۰۲ میلیون کاربر در سر تا سر جهان نیست بلکه ‫اوبونتو یک فرهنگ است، یک خلقیت بزرگ، یک پروژه گروهی، در نوبه خود مهم ترین و برجسته ترین،‬ ‫اوبونتو یک جامعه از مردم است.‬

‫اگر در حال خواندن این راهنما هستید، ممکن است که شما تصمیم گرفته‌اید تا از فضای سیستم عامل‬‌های اختصاصی مانند ‪ Windows‬ و ‪ Mac OS X‬ دور شوید و یا شاید اخیرا اوبونتو رو بر روی‬ ‫کامپیوترتان نصب کردید اما مطمئن نیستید که از کجا باید شروع کنید.‬

‫استفاده از یک سیستم عامل جدید میتونه ترسناک باشه مخصوصا وقتی با کلمه‌های ناآشنا روبه رو‬ ‫می‌شید. بسیاری از مردم با اصطلاحات فنی یک سیستم عامل آشنا نیستند و معتقدند که این مفاهیم‬ ‫برایشان خیلی پیشرفته است.

خب، این موضوع در واقع درست نیست.‬
‫‪ ubuntu‬به راحتی نصب میشه و استفاده از اون ساده هست. و از همه ی اینا مهمتر اینکه ‪ ubuntu‬ کامل‬ ‫آزاد و رایگانـه.‬

کلمات کلیدی: اوبونتو، آموزش ‫اوبونتو، لینوکس، سیستم عامل، ubuntu، آموزش ubuntu، آموزش نصب اوبونتو، آموزش نصب لینوکس،

برای دانلود کتاب اوبونتو برای تازه واردها و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.