دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب نظرگاه‏ هاى سیاسى

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب نظرگاه‏ هاى سیاسى

توجیح حقانیت،مشروعیت و کارآمدی هر نظام سیاسی از مهم ترین دغدغه های شکل دهندگان آن نظام می باشد و نوشتار حاضر با یادآوری گونه های حقانیت و مشروعیت در فلسفه ی سیاسی و عامل های تاثیر گذار در پیدایش انقلاب اسلامی ایران و مراحل شکل گیری آن،تفسیر صحیح از حقانیت نظام پیشنهاد می دهد و مشکلات ساختاری گزینه هایی را که در کاهش مشروعیت نظام نقش دارد و سبب دین گریزی توده های خلق و سرکشی آنان در برابر شعایر دینی گردیده است و شیوه ی گذار از این بهران را ارایه می دهد و بر انتصابی بودن ولایت فقیه و دخالت نداشتن مقبولیت مردم در حقانیت دینی بودن آن تاکید می نماید.

کلمات کلیدی: نظام سیاسی، انقلاب اسلامی ایران،

برای دانلود کتاب نظرگاه‏ هاى سیاسى و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.