دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب گلبرگ جاودانی

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب گلبرگ جاودانی

مجموعه اشعار و حکمت که چهار چوبی قدیمی را به شکل نو وطنزبرای شما به تصویر خواهد کشید به متن زیر توجه کنید قوس وکمان دوستی داشتم ک شب ھا به تماشای ماھواره می نشست وصبح ھا چرت می زد , یک صبح او را خطاب کردم که ای رفیق از چه نشستھ ای که کوه و دشت انتظار مارا می کشد برخیز تا به تفرج برویم . فریاد زد ای نادان مگر نمی بینی خسته ام مگر نمی دانی من دیشب چھ مصیبت ھا کشیده ام . گفتم نھ نمی دانم چھ کرده ای . گفت دیشب تمام مدت بر روی پشت بام بودم ویک لحظه قرار نگرفتم , یک سو پارازیت بود یک طرف تاریکی یک بار ھم گربه بر آنتن پرید .... گفتم ساکت: *تاکی بزنی چنگ بر آن قوس وکمان را دیده بنما باز ببین خرد وکلان را *چندی بزن آفند به ھمسایه گیتی رنجه بنما صحبت اھل ودگران را *ای از تو ودل جام جمی بیش نمانده کم کن ھوس باده از آن جام جھان را *در طبع بیابی ھمه نصف جھان را در متن بیابی درم ملک مکان را

کلمات کلیدی: شعر، شعر نو، سخن قصار،

برای دانلود کتاب گلبرگ جاودانی و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.