دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب چنین گفت نیچه

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب چنین گفت نیچه

نیچه را دوست دارم چرا؟ این سوال بدان خاطر نیست که اکثریت مردم از شنیدن «نیچه را دوست دارم» تعجب مى‏کنند که چگونه فردى پیدا شده «فیلسوف ملعون» را دوست دارد، زیرا چنین تعجب هایى با فلسفه نیچه نمى‏سازد. او خود توجه داشت که شیپور دمکراسى او را یک فیلسوف ملعون خواهد کرد. پس او نیازى به دفاعیه ندارد، ردیه‏ها را هم شخصاً بوسیده و به عنوان بالشتک درون تابوت به زیر سرش گذاشته است. حتى او در این کار مکان و زمان را در هم نوردیده و تکلیف ردیه‏هاى آینده را نیز روشن کرده است. او با یک فرمول فلسفى - ریاضى دریافته بود که در اصول هستى جهان عدد «سه» وجود ندارد. بعد از عدد «دو» هیچ رقمى نیست. 5 ،4 ،3....الى....همه نسبت‏ها و تضایف و روابط مختلف درونى و برونى رقم «دو» هستند. او پس از تعظیم به خدا، وارد تالار الهه‏ها شد همه کرسى‏ها را بیرون ریخت به جز دو کرسى «آپالون» و «دیونیوس» که مى‏بایست در معبدالمپ او مى‏ماندند.

کلمات کلیدی: نیچه، فلسفه نیچه، اصول هستى جهان، فلسفه،

برای دانلود کتاب چنین گفت نیچه و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.