دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب دو دست خدا

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب دو دست خدا

مرتضی رضوی در کتاب دو دست خدا، به بررسی مباحثی از قبیل قضا، قدر، امر، خلق، جبر، اختیار، تفویض و ... می‌پردازد.

با توجه به اینکه انسان موجودی درون این جهان بزرگ و عضوی از اعضای آن و جزئی از اجزاء آن است، مشمول قوانین فیزیکی جهان به عنوان «کلّ» و مشمول قوانین حیاتی به عنوان بخشی از جهان می‌شود.

انسان به دلیل داشتن اراده و اختیار موجودی ممتاز و متفاوت است. اراده، اختیار و عقل، انسان را بیش از هر موجود دیگری نیازمند دیگر اعضا و اجزای جهان می‌کند، زیرا در این جهان موجودی که درک بیش‌تر و اراده و اختیار داشته باشد، مطالبات بیش‌تری هم دارد.

کلمات کلیدی: کتاب در مورد شناخت خدا، کتاب درباره خدا، دین، اختیار انسان، اراده خدا، امر و خلق، تفویض، جبر، دانلود کتاب قضا و قدر، کتاب مذهبی، کتاب مرتضی رضوی، اختیار، امربین الامرین،

برای دانلود کتاب دو دست خدا و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.