دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب سگاه زنانه در زایشگاه و پیرامونش

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب سگاه زنانه در زایشگاه و پیرامونش

به نام سگاه زنانه در زایشگاه و پیرامونش همان شعر Sylvia Plath 1932-1963 شعر سیلویا پلات سه زن است که در اصل نمایشنامه‌ای است رادیویی. خاطر سه زن در بخش زایمان بیمارستانی با واژه‌هایی که سرانجام این شعر با آنها پرداخته می‌شود، به ندا در می‌آید. زن اولی پیروزمندانه نوزادی به دنیا می‌آورد. دومی همچنان بی‌نوزاد می‌مانَد و سومی که مجرد است، نوزاد خود را رها می‌کند.

کلمات کلیدی: نمایشنامه، فیلمنامه، نمایش نامه، فیلم نامه، فرهنگ، داستان، شعر انگلیسی، شعر فارسی،

برای دانلود کتاب سگاه زنانه در زایشگاه و پیرامونش و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.