دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

دانلود رایگان PDF کتاب آدمیان

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب آدمیان

کتاب آدمیان، مجموعه‌ای از یازده داستان کوتاه است که به قلم زویا قلی‌پور به نگارش درآمده. این داستان‌ها رنج و تنهایی انسان‌ها را روایت می‌کنند. قلی پور در این داستان‌های کوتاه به سراغ تنهاییِ آدمی رفته؛ و از احساسی سخن به میان می‌آورد که منشا رنج آدمی است. اما راه نجات چیست؟ تنها راه پناه بردن انسان به انسان است!

در این کتاب به‌خوبی رنج تنهایی به تصویر کشیده شده و نشان می‌دهد انسان‌ها تا چه اندازه می‌توانند بر زندگی یکدیگر اثربخش باشند. محتوای این داستان‌ها در ظاهر جدا از هم، اما دارای رشته‌ی اتصالی است که همه‌ی این یازده داستان را به یکدیگر وصل می‌کند.

کلمات کلیدی: دانلود کتاب داستان، داستان کوتاه، مجموعه داستان، داستان ایرانی، دانلود pdf کتاب داستان،

برای دسترسی قانونی و آسان به بیش از ۵۰،۰۰۰ کتاب الکترونیک و کتاب صوتی فارسی اپلیکیشن کتابراه را، رایگان نصب کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.