دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب شرافت روزنامه نگاری

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب شرافت روزنامه نگاری

کتاب شرافت روزنامه نگاری نوشته‌ی محمدرضا زادهوش، به اصول روزنامه‌نگاری می‌پردازد؛ اصولی که یادگیری آن‌ها در کلاس‌های رسمی و غیر رسمی و در کتاب‌های آموزش روزنامه‌نگاری فراموش شده است.

تبلیغات و دوری از انتقاد و شجاعت، روزنامه را به روزی‌نامه و روزنامه‌‌نگار را به روزی‌اندیش تبدیل می‌کند. آن‌چه به جا مانده است و خواهد ماند سخن نویسندگان صاحب اندیشه، شجاع و منتقد است؛ نه تبلیغات‌چیانی که برای درآمد به تأیید دیگران می‌پردازند. مباحث دیگر کتاب درباره تشکل‌های روزنامه‌نگاری است، چه کسانی و با چه اهدافی وارد این تشکل‌ها می‌شوند و اعضای هیأت مدیره چه افرادی هستند؟

در بخشی از کتاب شرافت روزنامه نگاری می‌خوانیم

روزنامه نگاری و به ویژه خبرنگاری، بدون شجاعت، معنا ندارد. خبرنگاری در مهمانسرای عباسی به رییس جمهور گفته بود: ساختمان جهان‌نما همچون غده‌ای در پیشانی اصفهان است که نیاز به جراحی دارد. خبرنگار به جز اینکه می‌تواند با
پرسش‌های خوب از مدیران، به پاسخ‌های خوب دست یابد، می‌تواند با پرسش‌های خود، مدیران را به سمت و سوی دیگری هدایت کند. خبرنگار در جلسات خبری با مدیران دیدار می‌کند، و می‌تواند مشکلات مردم را منتقل کند. خبرنگاری که در
برابر آمار نادرست مدیران، سکوت می‌کند، و همان نادرستی‌ها را به چاپ می‌رساند، تمام مردم را نسبت به تمام رسانه‌ها، بی‌میل می‌کند.

کلمات کلیدی: روزنامه نگاری، شغل روزنامه نگاری، اصول روزنامه نگاری، روزنامه نگاری چیست، مزایا و معایب شغل روزنامه نگاری، آموزش روزنامه نگاری، pdf اموزش روزنامه نگاری، انواع روزنامه نگاری، شرایط روزنامه نگاری، اصول روزنامه نگاری pdf،

برای دانلود کتاب شرافت روزنامه نگاری و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.