دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب آنالیز موجک

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب آنالیز موجک

کتاب آنالیز موجک نوشته‌ی ایمان الیاسیان، تحلیل، کاربردها، تاریخچه و... انواع موجک را به شکل کامل همراه با تصاویر شرح می‌دهد.

در بخشی از کتاب آنالیز موجک می‌خوانیم:

ایده‌ی نمایش یک تابع برحسب مجموعه‌ی کاملی از توابع اولین بار توسط ژوزف فوریه، ریاضیدان و فیزیکدان 1802 طی رساله‌ای در آکادمی علوم راجع به انتشار حرارت، برای نمایش توابع بکار - بین سال‌های 1806 به شیوه‌ای ساده و فشرده نمایش داده شود فوریه اساسا ثابت کرد f(x) گرفته شد. در واقع برای آنکه یک تابع که می‌توان از محور‌هایی استفاده کرد که به کمک مجموعه‌ایی نامتناهی از توابع سینوس‌وار ساخته می‌شوند.
 

کلمات کلیدی: موجک، موجک چیست، جزوه تبدیل موجک، موجک هار در پردازش تصویر، کاربرد موجک، تبدیل موجک به زبان ساده، انواع تبدیل موجک، تبدیل موجک و کاربرد آن در پردازش سیگنال، تبدیل موجک هار، تبدیل موجک پیوسته، کتاب تبدیل موجک، دانلود کتاب تبدیل موجک، کتاب فارسی تبدیل موجک، موجک ها، موجک هار، دانلود رایگان کتاب آنالیز موجک، دانلود pdf کتاب آنالیز موجک،

برای دانلود کتاب آنالیز موجک و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.