دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب آموزش CCNA Security

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب آموزش CCNA Security

کتاب آموزش CCNA Security نوشته‌ی فرشید باباجانی، طراحی و پیاده سازی سیستم‌های امنیتی مبتنی بر OSا را آموزش می‌دهد و تلاش شده تا اکثر مطالبی که در سرفصل‌های سیسکو بیان شده بررسی و توضیح داده شود.

دوره‌ی Cisco Certified Network Associate Security یا همان CCNA Security برای ایجاد امنیت مقدماتی در شبکه‌‌ای که از محصولات سیسکو استفاده می‌کند کاربرد دارد، با داشتن این گواهینامه امنیتی می‌توانید مهارت‌های لازم برای توسعه زیرساخت‌های امنیتی، تشخیص تهدیدات و آسیب پذیری‌ها را کسب کنید.

دوره‌های امنیتی سیسکو شامل دوره‌ی CCNA Security  (کارشناس امنیت)، CCNP Security   (کارشناس ارشد امنیت) و  CCIE Security  (دکترای امنیت) است که هر کدام از این دوره‌ها دارای سرفصل‌های جدا و جذابی هستند.

ایجاد امنیت در شبکه کار آسانی نخواهد بود و در هر زمان باید مواظب باشیم که اطلاعات شما افشاء نشود و یا به شبکه شما حمله نشود، ولی شما با ایجاد راه‌حل های امنیتی در دستگاه‌های سیسکو می‌توانید این تهدیدات را کاهش دهید، برای اینکار نیاز دارید تا تهدیدات را شناسایی و راه‌های جلوگیری از آن را به درستی پیاده‌سازی کنید.

اگر شما امنیت یک شبکه مد نظرتان است باید یک سری از قواعد را پیروی کنید تا با مشکلی مواجع نشوید، این قواعد شامل سه هدف، محرمانه بودن (confidentiality)، یکپارچگی (integrity) و در دسترس بودن (availability) است که این سه کلمه را به اختصار با نام CIA می‌شناسند، بیشتر مشکلاتی که در بخش امنیت شبکه به وجود می‌آید، زیر مجموعه این سه بخش است که در آنها به وجود می‌آید و باید سعی کرد دید خود را در این سه زمینه گسترده‌تر کنیم.

در بخشی از کتاب آموزش CCNA Security می‌خوانیم:

 راه‌های حمله (Attack Vector)

این موضوع را به خاطر داشته باشید فرد مهاجم همیشه از بیرون شرکت به شبکه شما حمله نمی‌کند و شاید کسی از داخل شرکت این کار را انجام دهد، شاید کاربر از سر بی اطلاعی بخواهد بر روی موضوع خاصی کنجکاوی کند و همان موضوع باعث شود حملات درب پشتی (Back doors) انجام شود. برای جلوگیری از این روش باید سیاست‌های درست پیاده سازی شود. 

کلمات کلیدی: آموزش CCNA Security، ccna security آموزش، آموزش جامع ccna، آموزش سریع ccna، آموزش کامل ccna، آموزش رایگان ccna، آموزش گام به گام ccna، آموزش تصویری رایگان ccna، آموزش ccna pdf، بهترین کتاب ccna، دانلود رایگان کتاب آموزش CCNA Security، دانلود pdf کتاب آموزش CCNA Security، دانلود پی دی اف کتاب آموزش CCNA Security،

برای دانلود کتاب آموزش CCNA Security و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.