دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب صوتی آهنگ عشق - بخش اول

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب صوتی آهنگ عشق - بخش اول

کتاب صوتی آهنگ عشق - بخش اول نوشته‌ی سوری رحیمی، برنامه شماره شصت و چهارم نمایش صوتی داستان کانون فرهنگی چوک، رمانی عاشقانه و اجتماعی درباره‌ی مسائل خانواده‌ی مردی است که بعد از جنگ تحمیلی برای کار به ژاپن می‌رود.

بخش اول این رمان صوتی شامل فصل اول، دوم و سوم کتاب می‌شود.

در بخشی از کتاب صوتی آهنگ عشق - بخش اول می‌شنویم:

از رفتن مسعود دو هفته سپری شده بود. هفته‌ی بعد از رفتنش تماس گرفته و از سلامتی خود، خانواده‌اش را مطلع کرده بود. ظاهراً کار پیدا کرده بود و حقوق خوبی دریافت می‌کرد. ولی هر روزی که می‌گذشت دلتنگی‌های مریم بیشتر می‌شد و حالا این ماجرا که تمام وجودش را پر از ترس و دلهره ساخته بود. لحظه‌ای به خود آمد؛ نگاهی به برگه آزمایش که روی زمین کنار پایش افتاده بود انداخت.

کلمات کلیدی: دانلود رایگان کتاب صوتی، داستان کوتاه، داستان صوتی، کتاب صوتی، دانلود کتاب صوتی، دانلود کتاب صوتی داستان، داستان صوتی، کتاب گویا، داستان صوتی کوتاه، دانلود داستان کوتاه، رمان آهنگ عشق،

برای دانلود کتاب صوتی آهنگ عشق - بخش اول و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.