دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب دکتر کرونا

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب دکتر کرونا

حسن بشیری کتاب دکتر کرونا را در ظاهر ویژه بچه‌ها نوشته است، اما همه ما نیاز داریم این قصه را بشنویم و دلیل اصلی بیماری‌های این چنینی و نقش انسان در تخریب محیط زیست را بفهمیم و فکر کنیم. 

حسن بشیری روانشناس، فعال محیط زیست و دارای تجربه کار با کودکان، به خوبی دغدغه‌های محیط زیستی خود را در قالب قصه‌ای برای کودکان و بزرگسالان به رشته تحریر در آورده است. این کتاب قصه توسط خانم خدیجه خدیجه سلیمی صوتی شده است.

همچنین این کتاب به انگلیسی هم ترجمه شده و به زودی در سایت معروف آمازون قرار خواهد گرفت.

کلمات کلیدی: داستان کرونا کودکانه، داستان کرونا کودک، دانلود داستان صوتی کودک، کتاب صوتی کودک، داستان کوتاه کودکان، دانلود قصه های کودکانه صوتی برای اندروید، قصه برای کودک، قصه های کودکان، داستان بچگانه، دانلود کتاب کودک، دانلود داستان آموزنده برای کودکان، قصه صوتی برای کودکان، داستان آموزنده، قصه کودکانه صوتی، داستان های کودکانه، داستان آموزشی، داستان اخلاقی برای کودکان،

برای دانلود کتاب دکتر کرونا و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.