دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب مانابوزوی شرور

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب مانابوزوی شرور

کتاب حاضر مانابوزوی شرور اثر کورنلیوس ماتیوس با ترجمه و تدوین اسماعیل پورکاظم که به تصاویر متعدد و مناسبی آراسته شده است، می‌کوشد، تا شرارت‌های افراد زورگو و نابکار را در بُرهه‌های مختلف یک زندگی برای کودکان و نوجوانان فارسی زبان بازگو نماید.

سرانجام بدجنسی و شرارت در قصّه‌ها:

انسان‌ها اغلب در زندگی عادی خویش به نوعی رفتار می‌نمایند امّا به محض اینکه به منصب و مقامی می‌رسند و قدرتی به چنگ می‌آورند آنچنان سَرمست قدرت و اختیارات خویش می‌شوند که دیگر هیچ ناظر و بالادستی را برای پاسخگوئی اعمال خویش قبول ندارند. آن‌ها بدون اینکه سرانجام محتوم کارهای نابخردانۀ خویش را پذیرا باشند، به هر آنچه دلشان بخواهد، دست درازی می‌کنند و به بدجنسی و شرارت‌های خود را به مال و جان اشخاص حقیقی و حقوقی آنقدر تداوم می‌بخشند، تا عاقبت وقتی که دچار ضعف و زوال می‌گردند، به بیچارگی می‌افتند ولیکن در آن زمان نیز که از قدرت وامانده اند، باز هم عبرت نمی‌گیرند، بلکه از طریق دسیسه چینی و موذیگری به اعمالشان ادامه می‌دهند.

کلمات کلیدی: کتاب داستان کودک، کتاب کودک، دانلود کتاب داستان کودکان، داستان نوجوان، دانلود کتاب کودک، داستان بچگانه، داستان کودک، داستان برای نوجوانان، قصه های کودکان، کتاب داستان برای نوجوانان، دانلود کتاب داستان کودکانه برای اندروید، دانلود pdf کتاب داستان های کودکانه، دانلود کتاب داستان کودکان به صورت pdf، Manabozho; The mischief maker، Cornelius Mathews،

برای دانلود کتاب مانابوزوی شرور و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.