دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب کارگاه نوشتن

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب کارگاه نوشتن

سید صالح فتوحی در کتاب کارگاه نوشتن، برخی از اصول و قواعد مربوط به نویسندگی را شرح می‌دهد که به شما کمک می‌کند تا متن‌ها و نوشته‌های خوب و موثری را خلق کنید. نوشتن هم مانند بسیاری از کارهای دیگر اصول و قواعد مخصوص به خود را دارد.

کلمات کلیدی: دانلود کتاب آموزش نوشتن، آموزش نگارش، اصول نوشتن، روش های نویسندگی، راهنمای نویسنده شدن، چگونه نویسنده شویم، اصول نوشتن، مهارت های نوشتاری، چگونه بنویسیم، دانلود کتاب آموزش نوشتن، آموزش نویسندگی،

برای دانلود کتاب کارگاه نوشتن و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.