دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب نامنظمی در سازه‌ها و جلوگیری از آن

کتاب‌های مرتبط

مشاهده همه »
کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب نامنظمی در سازه‌ها و جلوگیری از آن

کتاب نامنظمی در سازه‌ها و جلوگیری از آن نوشته‌ی ایمان الیاسیان، به بررسی نامنظمی‌‌های مختلف در سازه و برخی از راهکارهای جلوگیری از آن می‌پردازد.

برای استفاده از تحلیل استاتیک معادل یرای ساده سازی در محاسبات سازه و جلوگیری از مدهای مخرب پیچشی و مدهای بالاتر با فرض رفتار منظم می‌بایست از نامنظمی در پلان و ارتفاع ساختمان‌ها جلوگیری کرد.

کلمات کلیدی: سازه عمران، نامنظمی در ارتفاع، اصلاح نامنظمی در پلان، اموزش محاسبات سازه، مهندسی عمران، محاسبات عمرانی، نامنظمی پیچشی در سازه،

برای دانلود کتاب نامنظمی در سازه‌ها و جلوگیری از آن و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.