دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب اتانازی

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب اتانازی

کتاب اتانازی نمایسنامه‌ای به قلم غزاله یراقی است.

در بخشی از کتاب اتانازی می‌خوانیم:

صدای مجری: تعدادی از داروها‌ی بدون نسخه تب رو پایین میارن، اما گاهی اوقات بهتره که درمان نشده باقی بمونن. به نظر می‌رسه که تب، نقش کلیدی در کمک به بدن برای مبارزه با عفونت‌ها داشته باشه. لذا...

مادر عصبانی و دستکش به دست وارد صحنه شده و به اشی زل می‌زند.

مادر: نمی‌شنوی؟!

اشی: صدام کردی مگه؟

مادر دستکش را از دستش در آورده و با حرص به اشی می‌نگرد.

مادر: خدا رحم کرده فاصله‌ت با تلویزیون یه متر بیشتر نیست! (صدای تلویزیون را کم می‌کند) مردم که گناه نکردن شدن همسایه‌ی ما (به تلویزیون نگاه می‌کند) چی هست حالا؟

کلمات کلیدی: تئاتر، دانلود نمایشنامه، نمایشنامه فارسی، نمایشنامه ایرانی، نمایشنامه اقتباسی، نمایشنامه ی اتانازی، نمایش نامه، نمایش کوتاه،

برای دانلود کتاب اتانازی و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.