دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب هاولوک قهرمان دانمارک

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب هاولوک قهرمان دانمارک

کتاب هاولوک قهرمان دانمارک اثر ام. آی. ابوت، با ترجمه و تدوین اسماعیل پورکاظم که به تصاویر متعدد و مناسبی مُنضم گردیده است، می‌تواند برای سرگرمی و آگاه سازی کودکان و نوجوانان فارسی زبان بسیار مفید باشد.

نکوهش پیمان شکنی در قصّه‌ها:
اخلاق از جمله موضوعات مهمّی است که در قصّه‌ها به بازگوئی و تبیین اثرات آن‌ها پرداخته می‌شود آنچنانکه اخلاق نیکو همواره پاس داشته می‌شوند و اخلاق زشت مذمّت می‌گردند.

بنابراین از جمله خصلت‌هائی که در قصّه‌ها به نکوهش آن‌ها پرداخته می‌شود را می‌توان پیمان شکنی و نقض عهد برشمرد. 
این ویژگی ناپسند هرگاه در جامعه‌ای شیوع یابد، باعث کاهش اطمینان و اعتماد آحاد آن جامعه نسبت به همدیگر می‌شود و تمامی روابط موجود را متزلزل می‌سازد آنچنانکه بقول معروف سنگ روی سنگ بند نخواهد شد گواینکه مثال‌های تاریخی در این مورد وجود دارند و حتی گاهاً به این عهد شکنی‌های مدوّن تاریخی به بهانه‌های مختلف افتخار شده است.

کلمات کلیدی: داستان کودک، داستان برای نوجوانان، قصه های کودکان، کتاب داستان برای نوجوانان، دانلود کتاب داستان کودکانه برای اندروید، دانلود pdf کتاب داستان های کودکانه، Havelok The Dane، دانلود کتاب داستان کودکان به صورت pdf، کتاب داستان کودک، کتاب کودک، دانلود کتاب داستان کودکان، داستان نوجوان، دانلود کتاب کودک، داستان بچگانه،

برای دانلود کتاب هاولوک قهرمان دانمارک و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.