دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود ماهنامه امید زندگی - شماره 7

کتاب‌های مرتبط

مشاهده همه »
کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی ماهنامه امید زندگی - شماره 7

ماهنامه امید زندگی - شماره 7 به مباحثی از جمله خوشی‌های بی‌دردسر، آنفولانزا، کاهش استرس با حرکات ورزشی و ... می‌پردازد.

در بخشی از ماهنامه امید زندگی - شماره 7 می‌خوانیم:

افتخار می‌کنم به خودم واژه‌ای‌ست که برای به دست آوردنش باید با گشاده‌رویی و شادی به استقبال هر آنچه در زندگی‌تان وجود دارد، بروید. با افرادی که وارد زندگی‌تان می‌شوند و با آن‌ها تعامل دارید، دوستانه رفتار کنید و سعی کنید به آن‌ها انرژی مثبت هدیه دهید. این روحیه به سادگی می‌تواند شما را به فردی دوست داشتنی تبدیل کند و کاری کند که عزت نفس شما افزایش پیدا کند. همچنین نشان می‌دهد تا چه اندازه صبر دارید و شما را به الگویی برای بردباری تبدیل می‌کند. این رفتار شما را از تمام افرادی که با آن‌ها در تعامل هستید متمایز می‌کند و سبب می‌شود به این نکته توجه کنید که می‌توانید برای همه تبدیل به الگویی بی‌نظیر شوید و لایق آن باشید که حداقل خودتان به خودتان افتخار کنید.

کلمات کلیدی: دانلود ماهنامه، دانلود رایگان مجلات فارسی، دانلود مجله فارسی pdf، مجله اجتماعی فرهنگی، مجله علوم اجتماعی، دانلود pdf مجله،

برای دانلود ماهنامه امید زندگی - شماره 7 و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.