دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب مجموعه منتخب شعر و دلنوشته گردش مستانه

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب مجموعه منتخب شعر و دلنوشته گردش مستانه

کتاب مجموعه منتخب شعر و دلنوشته گردش مستانه گزیده‌ای است از اشعار، ترانه‌ها، متون ادبی و دلنوشته‌های تعدادی از نویسندگان و شاعران کشورمان که به خواست و همت خود، تصمیم به انتشار آن توسط سید محمدحسین میران گرفته‌اند.

در بخشی از کتاب مجموعه منتخب شعر و دلنوشته گردش مستانه می‌خوانیم:

هوای سنگین نیامدنت
تاوان تنهایی‌ام
خفه می‌کند بغض
گلویم را
دستان التماسم کوتاه
تیره شد
شهر خاطراتم
باران اشک باریدن گرفت
قلب آرزوهایم تپید
رویای آمدنت پوشالی
جای خالی ات ماند
وعده‌های دروغینت
به یادگار

کلمات کلیدی: مجموعه شعر، pdf کتاب شعر، دانلود متن ادبی، دلنوشته، دانلود pdf متن ادبی، دانلود دلنوشته، دانلود کتاب شعر عاشقانه، دانلود کتاب شعر اجتماعی، دانلود pdf کتاب شعر، دانلود مجموعه کتاب شعر، شعر کوتاه،

برای دانلود کتاب مجموعه منتخب شعر و دلنوشته گردش مستانه و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.