دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب مقدمه‌ای بر "جریان شناسی" مدرنیسم در هنر

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب مقدمه‌ای بر "جریان شناسی" مدرنیسم در هنر

کتاب مقدمه‌ای بر "جریان شناسی" مدرنیسم در هنر نوشته‌ی محمدعلی خاوری، به بررسی تاریخ تحولات هنر می‌پردازد.

در بخشی از کتاب مقدمه‌ای بر "جریان شناسی" مدرنیسم در هنر می‌خوانیم:

از ۱۹۱۰ تا ۱۹۳۰ انفجار مدرنیسم اتفاق افتاد و جریان مدرن و نوگرایی چشم‌اندازهای بسیاری را برای هنرمندان در سرتاسر دنیا بوجود آورد:

- در روسیه از ۱۹۱۰ به بعد "هنر انتزاعی" (آبستره) توسط وایسلی کاندینسکی مطرح شد. (عدم بازنمایی عینی و بیان تجسمی نوین خط و رنگ و با خلاصه نمودن مضامین و موضوعات به عناصر بنیادین چون خط و سطح برای بیان کلیت
و کلی گویی)
- در آلمان از ۱۹۱۰ به بعد "اکسپرسیونیسم" مطرح شد. (ثبت هیجانات شدید خود از رنگهای تند و اشکال معوج و خطوط زمخت)
- در انگلیس سمبولیسم مطرح شد. (نمادگرایی)

کلمات کلیدی: تعریف هنر مدرن، مدرنیسم در هنر با کدام مکتب، سبک های هنر مدرن، کتاب هنر مدرن، هنر پست مدرن، دانلود رایگان کتاب هنر مدرن، دانلود کتاب مکاتب هنری ایران و جهان pdf، مکاتب هنری pdf،

برای دانلود کتاب مقدمه‌ای بر "جریان شناسی" مدرنیسم در هنر و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.