دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب از تعقیب تا زندان

کتاب‌های مرتبط

مشاهده همه »
کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب از تعقیب تا زندان

کتاب از تعقیب تا زندان نوشته‌ی روزبه گیلاسیان، نه یک تألیف در معنای رایج آن؛ بلکه نوعی گردآوری، سامان‌دهی و ساحت بخشی قوانین و مقررات به منظور ایجاد درک دقیق‌تر از حدود ممکن و مختصات حیطه‌ی عمل فعالین مدنی و نیز تلاش در جهت اصلاح نقصان‌ها به شمار می‌رود. کسی که نداند جرایم سیاسی و امنیتی چه مصادیقی دارند، چگونه می‌تواند حدود آن‌ها را رعایت کرده یا مرزهای آن را جابجا کند؟

همچنین کسی که نداند در این زمینه، حکومت او را صاحب چه حقوق غیر قابل نقضی می‌داند چگونه می‌تواند به نقض شدن آن‌ها ایراد وارد کند و به دفاع از خود برآید؟ سعی این کتاب نوعی آموزش مهارت است. مهارتی که در عرصه‌ی عمل می‌توانید آن را به کار ببندید، تجربه کنید و با پیچ و خم‌هایش آشنا شوید. خود این اثر نیز به طریقی حاصل همین تجربه‌ی در عمل و آموزش به واسطه‌‌ی نیاز بوده است.

در این کتاب ابتدا به جرایم و مجازات‌های آن اشاره می‌شود تا شما به درک ملموسی از میدان بایدها و نبایدهای فضای سیاست ایران امروز برسید. جرایم در چهار عنوان جرایم امنیتی، جرایم عمومی با امکان محتوای سیاسی، جرایم سیاسی و جرایم با مجازات حدی تقسیم‌بندی می‌شوند.

کلمات کلیدی: جرایم سیاسی، حقوق متهمان سیاسی، حقوق متهم pdf، آشنایی با حقوق متهمان و محکومان سیاسی، بازداشت سیاسی، جرایم امنیتی،

برای دانلود کتاب از تعقیب تا زندان و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.