دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب هزاران فریاد از سوز دل فرهاد

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب هزاران فریاد از سوز دل فرهاد

کتاب هزاران فریاد از سوز دل فرهاد نمایشنامه‌ای با حکایت شیرین و فرهاد به روایت محسن طارمی است.

در بخشی از کتاب هزاران فریاد از سوز دل فرهاد می‌خوانیم:

فرنگیس: عشق تو مرا به این کوه و صحرا کشانده است فرهاد... همان چشمانت که...
فرهاد: عشق من؟
فرنگیس: آری دلربا...
فرهاد: ولی من خود نیز دچار عشق شیرینم.
فرنگیس: و من دچار عشق تو شدم کمان ابرو، از همان روزی که به قصر آمدی برای مناظره با شاه، درست لحظه‌ای که با دستان زمخت و پهلوانی‌ات سیب از سبد برداشتی برق چشمانت دلم را برد و لیلی‌وار در پی‌ات سوختم، دلاور مرا بنگر.
لوده: جایش را نشانم بده... جایی را که سوخته است... (با اشاره دست فرنگیس از او دور می‌شود) این نیز قصه‌ای دیگر است که شاه بر هم سوار کرده است.
فرنگیس: ولی تو خود بهتر می‌دانی که عشق را با حقه و مکر منافات است.
فرهاد: آری می‌دانم، ولی عشق تو را نتوانم پذیرفت... نامت چیست؟؟؟
لوده: فرنگیس... همچو کف دستانم می‌شناسمش...
فرنگیس: مهتر کنیزکان قصرم...
لوده: خوب می‌شناسمش، اگر فریب این هزار چهره را بخوری تا عمر داری پشیمان خواهی شد.

کلمات کلیدی: نمایش عاشقانه، نمایشنامه عاشقانه، دانلود نمایش نامه عاشقانه، نمایشنامه، نمایش نامه، نمایشنامه ایرانی، دانلود نمایشنامه ایرانی، دانلود نمایشنامه، دانلود نمایشنامه تئاتر، نمایش کوتاه، نمایش نامه کوتاه، دانلود نمایشنامه کوتاه pdf، دانلود کتاب هزاران فریاد از سوز دل فرهاد، دانلود نمایشنامه، دانلود نمایشنامه هزاران فریاد از سوز دل فرهاد، نمایشنامه شیرین و فرهاد،

برای دانلود کتاب هزاران فریاد از سوز دل فرهاد و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.