دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب طراحی و ساخت مبلمان کودک و نوجوان

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب طراحی و ساخت مبلمان کودک و نوجوان

کتاب طراحی و ساخت مبلمان کودک و نوجوان از دروس رشته‌ی صنایع چوب و مبلمان پایه‌ی دهم فنی و حرفه‌ای است و به آموزش مباحثی از قبیل: ساخت جاکتابی، کمد، میز تحریر، گهواره، تختخواب و چیدمان اتاق کودک و نوجوان می‌پردازد.

کلمات کلیدی: کتاب طراحی مبلمان، کتاب های صنایع چوب و مبلمان، دانش فنی پایه دهم صنایع چوب، کتاب های پایه دهم رشته صنایع چوب، نجاری، آشنایی با چوب، کار با چوب، کتاب های رشته صنایع چوب، دانلود کتابهای صنایع چوب، کتاب طراحی مبلمان، دانلود کتاب درسی هنرستان، دانلود کتب درسی فنی و حرفه ای، شاخه فنی حرفه‌ای،

برای دانلود کتاب طراحی و ساخت مبلمان کودک و نوجوان و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.