دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب ریتارگتینگ چیست و چگونه به افزایش فروش شما کمک می‌کند؟

کتاب‌های مرتبط

مشاهده همه »
کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب ریتارگتینگ چیست و چگونه به افزایش فروش شما کمک می‌کند؟

کتاب ریتارگتینگ چیست و چگونه به افزایش فروش شما کمک می‌کند؟ نوشته‌ی مهران منصوری فر، به شما کمک می‌کند تا افرادی که با وجود مراجعه به سایت شما خرید نکرده‌اند را جذب کنید.

طبیعتاً همه‌ی افرادی که به وب‌سایتتان مراجعه می‌کنند از شما خرید نخواهند کرد. در واقع مطابق آمارهایی که گوگل ارائه کرده است، 96 درصد از بازدیدکنندگان وب‌سایت‌های مختلف بدون اینکه «تبدیل» شوند از سایت خارج می‌شوند. با توجه به زمان و هزینه‌ای که باید برای راه‌اندازی و مدیریت هر وب‌سایت صرف شود، این آمار را نمی‌توان با کلمه‌ای به جز وحشتناک توصیف نمود.

در بخشی از کتاب ریتارگتینگ چیست و چگونه به افزایش فروش شما کمک می‌کند؟ می‌خوانیم:

- 70 درصد مردم سبد خرید مجازی خود را بدون تکمیل فرآیند خرید رها می‌کنند؛
- مشتریان پیش از تکمیل خرید به دو تا چهار وب‌سایت مختلف مراجعه می‌کنند.
جالب نیست؟ 
اما در این میان چه کمکی از دست ریتارگتینگ بر می‌آید؟

ریتارگتینگ:
- بازدیدکنندگان ناشناس قبلی را پیدا کرده و دوباره با آن‌ها ارتباط برقرار می‌کند؛
- تبلیغات متناسب با علایق و نیازهایشان را به آن‌ها نشان می‌دهد؛
- فرصتی را برای تعامل مجدد با مشتریان ارزشمندی فراهم می‌کند که فقط چند قدم تا تکمیل فرآیند خرید فاصله دارند.
این تنها شمه ای از مزایای ریتارگتینگ است و در ادامه با مزایای بیشتری از آن آشنا خواهید شد؛ در عین حال، احتمالاً متوجه شده‌اید که آشنایی با زیر و زبر این ابزار مؤثر و استفاده از آن یک ضرورت است.

کلمات کلیدی: ریتارگتینگ چیست، تبلیغات ریتارگتینگ، تبلیغات اینترنتی چیست، تبلیغات اینترنتی، بازاریابی اینترنتی، کسب درامد اینترنتی واقعی، تجارت الکترونیک، مهارتهای لازم در تجارت الکترونیک، تجارت در اینترنت، تجارت آنلاین، بازاریابی فروش اینترنتی، دانلود رایگان کتاب، دانلود رایگان کتاب pdf، دانلود کتاب با لینک مستقیم، دانلود کتاب برای موبایل، آموزش تبلیغات اینترنتی، آموزش بازاریابی و تبلیغات اینترنتی، آموزش تبلیغات مجازی، کسب درآمد از اینترنت،

برای دانلود کتاب ریتارگتینگ چیست و چگونه به افزایش فروش شما کمک می‌کند؟ و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.