دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود ماهنامه امید زندگی - شماره 1

کتاب‌های مرتبط

مشاهده همه »
کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی ماهنامه امید زندگی - شماره 1

ماهنامه امید زندگی - شماره 1 به جهت‌دهی مسئولیت اجتماعی اشخاص نسبت به کاهش آسیب‌های اجتماعی می‌پردازد.

دربخشی از ماهنامه امید زندگی - شماره 1 می‌خوانیم:

توماس ادیسون یک مخترع، کارآفرین و شخصی است که بدون تحصیل توانست نیاز مهم بشر را رفع کند و از محبوب‌ترین اختراعات او می‌توان به لامپ و دوربین فیلم برداری اشاره کرد که توانست همه گیر شود. بعد از اخراج شدن ادیسون ازمدرسه، مادرش به او خواندن و نوشتن را آموخت که پس از اخراج شدن از مدرسه توانایی خواندن و نوشتن را داشته باشد و معلمان او بر این تصور بودند که او در یادگیری بسیار کند است.

او توانست به تنهایی به خودش نظم بیاموزد و برای افراد زیادی کارآمد باشد و برای آن هم سختی‌های زیادی را تحمل کرد تا بتواند تجربه کافی را بدست آورد. او برای بدست آوردن مخارج زندگی‌اش در قطار، روزنامه فروشی، فروش آب نبات و ... را تجربه کرد تا بتواند هزینه اختراعات خود را بدست آورد.

کلمات کلیدی: دانلود pdf مجله، دانلود رایگان مجلات فارسی، دانلود مجله فارسی pdf، دانلود ماهنامه، مجله اجتماعی فرهنگی، مجله علوم اجتماعی،

برای دانلود ماهنامه امید زندگی - شماره 1 و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.