دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب صوتی آرکالی

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب صوتی آرکالی

داستان کتاب صوتی آرکالی اثر فیلیپ کلودل، درباره‌ی مردم سرزمینی است که شاعران را در دروازه‌ی شهر روی تیرک‌های افراشته به صلیب می‌کشیدند، آن‌ها را چند شبانه روز آنجا رها می‌کردند، با میخ‌های نازک و حنایی رنگ کوبیده در دستانشان و بدن‌های برهنه‌ای در معرض باد و نگاه‌ها.

در بخشی از کتاب صوتی آرکالی می‌شنویم:

هر از گاهی شاعری زیرزمینی را می‌گرفتند که کاملاً بی‌گناه بود اما به هر حال او را به صلیب می‌کشیدند تا تمایلات احتمالی سرکوب شود. قرن‌ها گذشت؛ امروز سال‌هاست که از سرزمین آرکالی چیزی بر جای نمانده است. زمین‌های ناپایدار و باتلاق‌های ارغوانی رنگش بر آن چیره شده‌اند. دیگر نه شهری است، نه عمارتی و نه حتی گوری.

کلمات کلیدی: دانلود رایگان کتاب صوتی، داستان صوتی، کتاب صوتی، دانلود کتاب صوتی، دانلود کتاب صوتی داستان، داستان صوتی، کتاب گویا، دانلود کتاب صوتی اندروید، داستان کوتاه،

برای دانلود کتاب صوتی آرکالی و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.