دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب نور سنت و تاریکی‌های بدعت (در پرتو قر آن و سنت)

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب نور سنت و تاریکی‌های بدعت (در پرتو قر آن و سنت)

کتاب نور سنت و تاریکی‌های بدعت (در پرتو قر آن و سنت) اثر سعید قحطانی، به هر آنچه درباره‌ی سنت و بدعت وجود دارد می‌پردازد.

در بخشی از کتاب نور سنت و تاریکی‌های بدعت (در پرتو قر آن و سنت) می‌خوانیم:

جشن در اولین شب جمعه‌ی ماه رجب، بدعت زشت و منکری می‌باشد، إمام أبوبکر طرطوشی رحمة الله گفته است: که أبو محمد مقدسی به او خبر داد و گفت: «نماز در ماه رجب نزد ما در بیت المقدس ایجاد نشد، مگر بعد از سال چهار صد و هشتاد [480 هـ] و ما قبل از آن، آن را ندیده بودیم و آن را در قبل از آن نشنیده بودیم»، إمام أبو شامۀ رحمة الله گفته است: «نماز رغائب که بین مردم امروزه مشهور است، نمازی است که بین نماز مغرب و عشاء در اولین شب جمعه‌ی ماه رجب خوانده می‌شود»، حافظ ابن رجب رحمة الله گفته است: «پس اما نماز، صحیح نمی‌باشد که در ماه رجب، نماز مخصوصی خوانده شود و به آن اختصاص یابد، احادیثی که درباره‌ی نماز رغائب در اولین شب جمعه‌ی ماه رجب آمده است دروغ و باطل می‌باشند و صحیح نیستند، و این نماز نزد بیشتر علماء بدعت است»

کلمات کلیدی: سنی، بدعت های اهل سنت، انواع بدعت از نظر اهل سنت، انواع بدعت، بدعت در قرآن، حدیث درباره بدعت، نور سنت و تاریکی بدعت، بدعت چیست،

برای دانلود کتاب نور سنت و تاریکی‌های بدعت (در پرتو قر آن و سنت) و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.