دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب کوچه‌های مهربانی حرف‌های خودمانی

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب کوچه‌های مهربانی حرف‌های خودمانی

کتاب کوچه‌های مهربانی حرف‌های خودمانی مجموعه‌ای از دل‌نوشته‌های مائده غلامرضایی است. سخن او حاصل سال‌ها زندگی یک معلول جسمی در جامعه‌ای است که هیچ‌گاه او را قبول نکرد.

در بخشی از کتاب کوچه‌های مهربانی حرف‌های خودمانی می‌خوانیم:

سال‌ها بود که حرف‌های دلتنگی‌ام را تنها بر قلب سفید کاغذ نگاشته بودم... دیوار قلبم ترک خورده بود... اما معماری نمی‌یافتم تا که آن را از نو بسازد... چشم بر آسمان دوخته بودم... آسمانی که یگانه محبوبم را تنها در آن‌جا می‌توانم جستجو کنم... و هیچ‌گاه ناامید نمی‌شوم... می‌دانستم که عاقبت فرشته‌ای از آسمان می‌آید و قلب سفید کاغذ را می‌گشاید و آنگاه صدای قلبم به گوش اهل زمین خواهد رسید... و همه با هم برای معماری قلب‌هایی که بی‌صدا شکست، دست به کار خواهند شد... 

تو‌ای مهربان‌تر از خورشید، آفتاب مهربانیت بر قلب من تابید و من فهمیدم که فرشته‌ها تنها از آسمان نمی‌آیند... مهربانی را در زمین هم می‌توان یافت... جلوه‌ای از نور الهی را اینجا هم می‌توان جستجو نمود. خانم صدیق شکور، حرف‌های دلتنگی‌ام را که پر از خاطرات زیباست به تو فرشته‌ی مهربان و دوست داشتنی تقدیم میکنم... . تو که دریایی از احساسی...

کلمات کلیدی: دلنوشته، دانلود دلنوشته، متن ادبی، دانلود متن ادبی، دانلود pdf متن ادبی، معلولیت، افراد معلول،

برای دانلود کتاب کوچه‌های مهربانی حرف‌های خودمانی و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.