دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب رمان اصیل زاده‌ی تاریکی (جلد اول)

  • از: س. شاه حسینی
  • موضوع: رمان
  • ۱۹۸ صفحه
  • فرمت: PDF
  • زبان: فارسی
  • تاریخ انتشار: ۲۲ دی ۱۳۹۷
  • ۲۳۳۰ بازدید
کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب رمان اصیل زاده‌ی تاریکی (جلد اول)

کتاب رمان اصیل زاده‌ی تاریکی (جلد اول) رمانی عاشقانه، فانتزی و تخیلی به قلم س. شاه حسینی است.

در بخشی از کتاب رمان اصیل زاده‌ی تاریکی (جلد اول) می‌خوانیم:

توی ذهنم چهار تا از همون درختای بلندی که اسمشون رو هم نمی‌دونستم رو تصور کردم! توی ذهنم هم مثل بیرون اشعه‌های نور خورشید از لابه لای شاخ و برگای اون درختا به زمین خاکی پر از برگ می‌تابید! حالا نوبت سخت‌ترین مرحله بود! نوبت این بود که خودم رو توی اون نقطه تصور کنم!! خودم رو بین اون درختا ترسیم کردم و سعی کردم باور کنم این لحظه واقعیه!! برای یه لحظه همون احساس سنگینی آشنا رو روی قفسه‌ی سینم حس کردم و نفس کشیدن برام سخت شد!

حس کردم زیر پام خالی شده و توی خلا در حال حرکتم اما به ثانیه نکشید که ذهنم از این تغییر وضعیت ترسید و تمرکزم رو از دست دادم و... ! آخ! به خودم اومدم و دیدم که با کمر روی زمین افتادم. نفسم رو محکم بیرون فوت کردم و روی زمین نشستم. به قیافه‌ی خندون آرامیان که نگاه کردم از شدت عصبانیت غر زدم:
_به چی می‌خندی آخه؟

با دو انگشت شست و اشارش دو طرف بینیش رو چسبید بلکه از شدت خنده‌ش کم شه اما نشد!! با غرغر سر جام ایستادم. شارایل هم به اجبار جلوی خندیدنش رو گرفته بود. نفسمو محکم فوت کردم و به جای قبلیم نگاه کردم. اندازه‌ی یک متر جلوتر افتاده بودم اما هنوز حدود سه متر با اون قسمتی که شارایل ازم خواسته بود ظاهر شم فاصله داشتم!! شارایل با لحن صلح طلبانه‌ای گفت:
_باشه! باشه! برای بار اول خوب بود!

کلمات کلیدی: دانلود رمان عاشقانه جدید، رمان عاشقانه ایرانی، دانلود رمان عاشقانه pdf، رمان عاشقانه، دانلود رمان تخیلی، دانلود رمان تخیلی اصیل زاده تاریکی، دانلود رمان، دانلود رمان جدید، رمان، دانلود رمان ایرانی، رمان فانتزی، دانلود رمان فانتزی، pdf رمان عاشقانه،

برای دانلود کتاب رمان اصیل زاده‌ی تاریکی (جلد اول) و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.