دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب قربانی و چهار داستان کوتاه دیگر

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب قربانی و چهار داستان کوتاه دیگر

کتاب قربانی و چهار داستان کوتاه دیگر اثر مهدی رضایی اقدم شامل ‍5 داستان کوتاه است که هر کدام محور و شخصیت‌های مستقل به خود را دارند؛ هر چند داستان‌ها در نهایت مخاطب را به سوی یک مفهوم واحد هدایت می‌کنند. نکته‌ی حایز اهمیت در این کتاب روایت هر داستان توسط تمام شخصیت‌های داستان به سبک و سیاق خودشان می باشد.

داستان‌های کتاب عبارتند از:

- ابزار بینایی
- Game over
- مادامی که خورشید می‌چرخد
- اقلیت
- قربانی

در قسمتی از کتاب قربانی و چهار داستان کوتاه دیگر می‌‌خوانیم:

هزار سال بعد، آدم‌ها ربات‌ها را برای انجام کارها استخدام کرده بودند. ربات‌ها به جنگ می‌رفتند، ربات‌ها می‌کشتند، و ربات‌ها بودند که کشته می‌شدند. عده‌ی دیگری از ربات‌ها هم که خوش شانس‌تر بودند، در شهر‌ها کارهای خدماتی می‌کردند. دسته‌ی دیگری هم رانده شده‌ها بودند که بعدها آن‌ها را اقلیت صدا کردند.

کلمات کلیدی: داستان کوتاه، دانلود داستان کوتاه، مجموعه داستان کوتاه، مجموعه داستان، دانلود داستان،

برای دانلود کتاب قربانی و چهار داستان کوتاه دیگر و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.