دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب سفری که آگاهی تو را چند مرحله بالاتر می‌برد

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب سفری که آگاهی تو را چند مرحله بالاتر می‌برد

کتاب سفری که آگاهی تو را چند مرحله بالاتر می‌برد داستانی کوتاه و خیالی به قلم ایمان صدیقی است.

در این داستان کوتاه یک شب ماشین عجیب و غریبی که انگار از آینده آمده است مقابل شما ظاهر می‌شود و شخصی که چهره‌ی مهربان و پخته‌ای دارد از آن خارج می‌شود و پیشنهادی به شما می‌دهد:

«من با این ماشین به زمان‌ها و مکان‌های مختلف سفر میکنم. هر جایی که بتونی تصور کنی و حتی جاهایی که تصورش هم نمیکنی. اگه با من همراه بشی چیزهایی را می‌فهمی که در زندگی عادی شاید هیچوقت نفهمی و بهت قول می‌دم که هیچ اتفاقی برات نمی‌افته و کاملاً ایمن هستی. آیا حاضری با من همراه بشی؟» 

اگر جواب شما مثبت است کافیست ادامه داستان را بخوانید.

کلمات کلیدی: دانلود داستان خیالی، دانلود داستان تخیلی، داستان کوتاه، دانلود داستان کوتاه، داستان فارسی، داستان ایرانی، دانلود داستان،

برای دانلود کتاب سفری که آگاهی تو را چند مرحله بالاتر می‌برد و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.