دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب از بودن و سرودن

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب از بودن و سرودن

کتاب از بودن و سرودن مجموعه‌ای از اشعار استاد محمدرضا شفیعی کدکنی، با بیانی دلنشین و زیبا به رشته‌ی تحریر درآمده است.

محمدرضا شفیعی کدکنی نویسنده و شاعر با تخلص م. سرشک اهل ایران است. شفیعی کدکنی سرودن شعر را از جوانی به شیوهٔ قدمایی آغاز کرد و پس از چندی به سبک نو مشهور به نیما یوشیج روی آورد. با انتشار دفتر شعر "در کوچه باغ‌های نشابور" نام‌آور شد.

آثار شفیعی را می‌توان به سه گروه انتقادی و نظری و مجموعه اشعار خود وی تقسیم کرد. آثار انتقادی این نویسنده، شامل تصحیح آثار کلاسیک فارسی و نگارش مقالاتی در حوزه نظریه ادبی می‌شود. در میان آثار نظری شفیعی کدکنی کتاب موسیقی شعر جایگاهی ویژه دارد و در میان مجموعه اشعارش "در کوچه باغ‌های نشابور" آوازه بیشتری دارد.

در بخشی از کتاب از بودن و سرودن می‌خوانیم:

باطل‌السحر

دیگر این داس خموشی‌تان زنگار گرفت
به عبث هر چه درو کردید آواز مرا
باز هم سبزتر از پیش
می‌بالد آوازم
هرچه در جعبه‌ی جادو دارید
به در آرید که من
باطل‌السحر شما را همگی می‌دانم
سخنم
باطل‌السحر شماست

کلمات کلیدی: شعر نو، دانلود شعر، دانلود کتاب شعر، دانلود شعر آزاد، کتاب شعر، دانلود مجموعه شعر عاشقانه، دانلود کتاب های شعر نو، دانلود کتاب شعر نو، شعر عاشقانه، دانلود شعر نو، مجموعه شعر، دانلود کتاب شعر نو عاشقانه، دانلود رایگان کتاب شعر، دانلود pdf کتاب از بودن و سرودن، دانلود رایگان از بودن و سرودن، از بودن و سرودن رایگان،

برای دانلود کتاب از بودن و سرودن و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.