دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب امام علی (ع)، کار و تلاش

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب امام علی (ع)، کار و تلاش

کتاب امام علی (ع)، کار و تلاش به قلم سید امین حسینی با زبانی ساده و در قالب داستان و مصور به معرفی نحوه‌ی زندگانی امام علی (ع) می‌پردازد.

در بخشی از کتاب امام علی (ع)، کار و تلاش می‌خوانیم:

امام علی (ع) در شب‌های تاریک نان و خرماهای درون کیسه را به دوش می‌کشیدند و جهت تقسیم کردن بین ایتام، به در خانه‌ی آن‌ها می‌بردند. ایشان تمامی اموال خود و دست‌مزد حاصل از کارشان را بین یتیمان و مردم فقیر تقسیم می‌کردند.

روزی از روزها پیامبر خدا (ص) به خانه دخترش حضرت فاطمه (س) آمد و عبای خود را بر روی حضرت علی (ع)، حضرت فاطمه (س) و فرزندان ایشان حسن و حسین (ع) انداخت و دست به‌سوی آسمان برد در حق ایشان دعا کرد و ایشان را اهل بیت خود معرفی نمود.

کلمات کلیدی: قصه امام علی کودکانه، امام علی و کودکان، معرفی حضرت علی به کودکان، داستان حضرت علی و یتیمان، داستان آموزنده از امام علی، مهربانی حضرت علی، قصه کودکانه شهادت امام علی، داستان یتیم نوازی حضرت علی، زندگی نامه حضرت علی برای کودکان، داستان کودکانه، دانلود داستان کودکانه، داستان کودک، دانلود کتاب کودک،

برای دانلود کتاب امام علی (ع)، کار و تلاش و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.