دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب پنج داستان (فرانسوی - فارسی)

کتاب‌های مرتبط

مشاهده همه »
کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب پنج داستان (فرانسوی - فارسی)

کتاب پنج داستان (فرانسوی - فارسی) به قلم آنماری موثقی و گیتی دیهیم، کتابی مفید برای آموزش خواندن فرانسوی و نیز فن ترجمه است.

این کتاب شامل پنج داستان است که در یک صفحه متن فرانسوی و در صفحه روبه‌رو ترجمه‌ی فارسی آن آمده است. در پایان هر داستان نیز واژه‌نامه‌ی فرانسوی - فارسی و تعدادی تمرین در نظر گرفته شده است.

مؤلفان کتاب دکتر گیتی دیهیم و آنماری موثقی، دو تن از استادان به‌نام زبان فرانسه در ایران هستند.

کلمات کلیدی: داستان فرانسوی با ترجمه فارسی، کتاب دو زبانه ی فرانسوی فارسی، داستان فرانسوی، اصطلاحات فرانسوی، کتاب آموزش زبان فرانسوی، دانلود داستان های کوتاه فرانسوی، متن فرانسوی با ترجمه فارسی، دانلود کتاب داستان فرانسوی با ترجمه فارسی، آموزش زبان فرانسوی،

برای دانلود کتاب پنج داستان (فرانسوی - فارسی) و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.