دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب راهنمای گردشگری تایلند

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب راهنمای گردشگری تایلند

کتاب راهنمای گردشگری تایلند به قلم تارا رادفر، به معرفی کشور زیبای تایلند و مناطق دیدنی آن و همچنین برخی از آداب و رسوم و جشن‌های این کشور می‌پردازد.

در بخشی از کتاب راهنمای گردشگری تایلند می‌خوانیم:

جشنواره بزرگ تایلند (Thailand Grand Fesstival)
این جشنواره که در سپتامبر برگزار می‌شود، مربوط به میراث فرهنگی غنی تایلند است و شامل برنامه‌های مختلف فرهنگی، مسابقات مشت‌زنی، نمایش بریدن میوه و سبزیجات، ساخت مجسمه و رنگ کردن چتر است. بازدید‌کنندگان می‌توانند طی مدت این جشنواره، صنایع دستی تایلند و کالاهای دیگر را از دست فروش‌ها به قیمت ارزان بخرند.

جشنواره‌ی گل (Flower Festival)
شمال تایلند به تنوع گل و گیاه، مشهور است؛ به خصوص در ماه فوریه (بهمن) که بهترین ماه در چیانگ‌مای (Chiang mai) است. رژه ماشین‌های حامل افراد که با گل‌های زیبا تزیین شده، ویژگی به یادماندنی این رویداد سالیانه است. بخش‌های مختلف این جشنواره، شامل نمایش گل و گیاه، فروش صنایع دستی، نمایش‌های هنری و مسابقات مختلف است. این جشنواره سه روز در اولین آخر هفته ماه فورریه برگزار می‌شود.

جشن زیارت سالیانه
پیروان بودا، هر سال، مراسم زیارتی در جای پای مقدس بودا دارند. این زیارتگاه در سراشیبی نزدیک به سارابورى (Saraburi) در ۲۳۶ کیلومتری شمال بانکوک، واقع است. این جشن، شامل بازار، تفریح، بازی و موسیقی گروهی نیز هست و در ماه فوریه (بهمن) برگزار می‌شود.

کلمات کلیدی: گردشگری، اماکن دیدنی تایلند، آداب و رسوم تایلند، مراسمات تایلند، مراکز خرید تایلند، دانلود کتاب گردشگری، دانلود کتاب راهنمای سفر، کتاب راهنمای گردشگری، دانلود کتاب راهنمای سفر به تایلند، کشور تایلند،

برای دانلود کتاب راهنمای گردشگری تایلند و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.